Музей історії Галича в Крилосі - здійсніть віртуальний тур вже тепер!

Менше місяця тому Музей історії Галича (розміщений в колишніх митрополичих палатах) відвідав з метою підготовки віртуального 3D туру відомий фотограф, партнер GOOGLE STREETVIEW, керівник агенції IDRON Studio – віртуальні тури для бізнесу п. Дмитро Малишев.

Минуло небагато часу – і хоча з того моменту п. Дмитро підготував візуалізації ще ряду об’єктів Прикарпаття та інших регіонів – сьогодні кожен зацікавлений в будь – якій точці світу зможе здійснити віртуальну подорож музеєм у Крилосі.

Звичайно, така подорож за допомогою сучасних технологій, не замінить відвідання «живого» музею – але завдяки їй, як приватні особи, так і туристичні агенції зможуть загально оцінити, що можна побачити в музеї, кількість експозиційних залів - щоб спланувати собі поїздку до Крилоса і оцінити орієнтовний час знайомства з представленими артефактами та збереженими пам’ятками.

Ви можете розпочати знайомство з Музеєм історії Галича вже зараз.  Для цього потрібно у комп’ютері чи на смартфоні відкрити додаток Карти Google. У ньому за допомогою віконця пошуку знайти сам об’єкт - Митрополичі палаті (на даний час помилково підписаний як Музей історії релігій Західної України, ця назва незабаром буде розробниками змінена на відповідну). У меню «Фотографії» знаходимо підменю «Кругові панорами» - відкриваємо їх, і маємо можливість пройти, як першим, так і другим поверхом музею; побачити з пташиного лету його довкілля. За допомогою додаткових вказівників – стрілочок обираємо напрямок руху. Приємного перегляду!

3D візуалізація експозиції Музею історії Галича була реалізована завдяки співпраці Національного заповідника «Давній Давній» з відділом туризму Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації (п. Віталій Передерко).

Андрій Чемеринський

Експедиції

Експедиції

У 2000 р. була створена Комплексна науково-дослідна експедиція Заповідника.Науковим консультантом ек...

28 бер. 2011 Hits:9711

Архітектура

Галицький замок

Визначний історик, один з дослідників давнього Галича А. Петрушевич навіть вважав, що на Замковій го...

05 квіт. 2011 Hits:18235

Костел кармелітів

Під час війни 1655 р. костел та будівлі монастиря були зруйновані й запустіли. Фундатором відбудови ...

02 квіт. 2011 Hits:7486

Церква Різдва Христового

Нікому з дослідників ще не поталанило встановити дати побудови церкви, хоча наукові пошуки тривають ...

02 квіт. 2011 Hits:8179