У скарбницю української культури

У Картинній галереї Національного заповідника «Давній Галич» відкрилася виставка графічних робіт мисткині, нашої краянки, уродженки с. Крилос Ольги Михайлів. Авторка працює в техніці ліногравюри, вона привезла в Галич свої роботи, серед них сакральні твори, натюрморти, ілюстрації до книг українських авторів.

Ольга Михайлів закінчила магістратуру Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету, кафедру образотворчого мистецтва імені Михайла Фіголя, працює науковим співробітником у відділі народного мистецтва Івано-Франківського обласного краєзнавчого музею.

Представив гостю завідувач науково-освітнього відділу Національного заповідника «Давній Галич», кандидат історичних наук Андрій Стасюк. Модератор заходу зазначив, що це друга виставка Ольги Михайлів, охарактеризував мистецькі роботи художниці, розповів про творчі пошуки авторки. Сама мисткиня привідкрила таємниці своєї творчості. Вона не планує зупинятись на досягнутому, вважає, що чорно-білі роботи не менш красиві, ніж кольорові, а тому продовжуватиме творчі пошуки в цьому напрямку.

Генеральний директор Національного заповідника «Давній Галич» Володимир Костишин привітав художницю, побажав успіхів і наснаги у творчості, запросив привозити свої нові роботи.

Двері Картинної галереї завжди гостинно відчинені, ми раді бачити тут художників і всіх творчих людей, особливо наших земляків, – сказав директор. Володимир Іванович вручив гості квіти і подарунок на пам'ять.

З теплими словами привітань до художниці звернулася також директорка Івано-Франківського обласного краєзнавчого музею Галина Беднарчик. Вона побажала творити, пізнавати нове і ділитися цим з оточуючими.

А далі присутні – працівники Національного заповідника «Давній Галич», Івано-Франківського обласного краєзнавчого музею, поціновувачі мистецтва – оглянули виставку, поділились враженнями від робіт Ольги Михайлів. Відрадно, що художниця з Крилоса, як і її славний земляк Михайло Фіголь, збагачує українське мистецтво своїми неповторними роботами.

Любов Бойко

Галерея зображень

back to top