Наталя Громадюк – різнопланова художниця

У Галереї мистецтв Національного заповідника «Давній Галич» 28 липня відкрилася виставка, на якій демонструються роботи івано-франківської художниці Наталі Громадюк. Чудові пейзажі, буяння квітів, людські емоції і почуття – все це знайшло своє втілення у творах молодої мисткині. Увагу відвідувачів привертають живописні полотна, малюнки на склі, вишивка тощо. Кілька робіт присвячено темі княжого Галича, зокрема «Собор Св. Пантелеймона» (2003 р.), «Вхід у собор Св. Пантелеймона» (2003 р.).

– Приємно, що наше мистецьке свято співпало з державним святом хрещення України-Русі, святом Володимира, – підкреслив, відкриваючи виставку, генеральний директор Національного заповідника «Давній Галич» Олександр Береговський.

Як зазначила сама авторка, вона сподівається, що кожен з відвідувачів щось візьме для себе корисне з її картин.

Куратор виставки мистецтвознавець Христина Береговська розповіла про творчість художниці: «Вона знає, що малює – закінчила аспірантуру Львівської національної академії мистецтв. Разом з тим сприймає все дуже емоційно. Мистецтво допомагає їй жити». Наталя Громадюк – різнопланова художниця, пробує себе в різних жанрах.

Генеральний директор Національного заповідника «Давній Галич» Олександр Береговський запевнив присутніх, що це не остання виставка, на якій демонструються роботи молодих художників.

Автор: Власна інформація

Експедиції

Експедиції

У 2000 р. була створена Комплексна науково-дослідна експедиція Заповідника.Науковим консультантом ек...

28 бер. 2011 Hits:9813

Архітектура

Галицький замок

Визначний історик, один з дослідників давнього Галича А. Петрушевич навіть вважав, що на Замковій го...

05 квіт. 2011 Hits:18437

Костел кармелітів

Під час війни 1655 р. костел та будівлі монастиря були зруйновані й запустіли. Фундатором відбудови ...

02 квіт. 2011 Hits:7559

Церква Різдва Христового

Нікому з дослідників ще не поталанило встановити дати побудови церкви, хоча наукові пошуки тривають ...

02 квіт. 2011 Hits:8239