Презентація нової збірки Семена Возняка

У Галицькій центральній бібліотеці відбулася презентація нової поетичної збірки Семена Возняка «Весь я не помру». В літературно-мистецькому заході, крім бібліотекарів, працівників Народного Дому Галича, взяли участь представники влади, колеги і друзі автора, а також поціновувачі його творчості.
Народився Семен Євгенович Возняк на Лемківщині, в селі Більцарева. Внаслідок сумнозвісної операції «Вісла» родину переселили в Україну, спочатку в Кіровоградську, а пізніше – Івано-Франківську область. Після закінчення семирічки в 1952 р. вступив до медичної школи в Івано-Франківську. Працював фельдшером, а з 1968 р., закінчивши Івано-Франківський медичний інститут, – лікарем-хірургом у медсанчастині Бурштинської ДРЕС.
Вірші почав писати, коли служив у лавах Збройних Сил. З тих пір поезія постійно супроводжує Семена Возняка. Він постійно публікується в періодичній пресі, видав ряд збірок.
С. Возняк черпає натхнення у красі природи, духовних скарбах нашого народу. Захоплюється автор жіночою вродою, гармонією людських почуттів. Небайдужий він до проблем сьогодення, долі України і кожної окремої людини. Поет любить свій рідний край і хоче, щоб у нас була така держава, якою б пишались її громадяни.
Семен Євгенович – людина з великим життєвим досвідом, глибокою вірою в Боже Провидіння, тож варто дослухатися до його порад не плакати і не нарікати, а сумлінно працювати, знаходити вихід з будь-якої ситуації.
На презентації лунали вірші Семена Возняка, пісні на його слова, а також щирі слова привітання і побажання автору нових творчих досягнень від директора Галицької ЦБС Любові Сєдової, бібліотекарів Оксани Мединської та Галини Петраш, колег по перу, учасників літературно-мистецького об’єднання «Нащадки Митуси» Марії Букавин, Любові Бойко, Володимира Наконечного, Івана Драбчука, представників влади – мера Бурштина Петра Курляка, завідувача відділу культури Галицької РДА Марії Іваськів та керівника апарату райдержадміністрації Надії Кицели, технічного редактора книги Володимира Кузика, художнього керівника хору «Дзвін», у якому багато років співає С. Возняк, Володимира Боднара. Своє вокальне мистецтво демонстрували методист Галицького районного Народного Дому Іванна Сорочинська, учениця Бурштинської ЗОШ № 2 Аліна Чабан, дует у складі Антоніни Буриченко та Володимира Боднара (художній керівник Степан Іваськів). Вони виконували пісні Омеляна Ліуша, Ярослава Коваля на слова Семена Возняка.
Сподіваємось, що з-під пера С. Є. Возняка невдовзі з’являться нові цікаві твори.
Любов Бойко, завідувач інформаційно-видавничого відділу Національного заповідника «Давній Галич», голова літературно-мистецького об’єднання «Нащадки Митуси».

Експедиції

Експедиції

У 2000 р. була створена Комплексна науково-дослідна експедиція Заповідника.Науковим консультантом ек...

28 бер. 2011 Hits:9359

Архітектура

Галицький замок

Визначний історик, один з дослідників давнього Галича А. Петрушевич навіть вважав, що на Замковій го...

05 квіт. 2011 Hits:17718

Костел кармелітів

Під час війни 1655 р. костел та будівлі монастиря були зруйновані й запустіли. Фундатором відбудови ...

02 квіт. 2011 Hits:7314

Церква Різдва Христового

Нікому з дослідників ще не поталанило встановити дати побудови церкви, хоча наукові пошуки тривають ...

02 квіт. 2011 Hits:7890