«Давній Галич» запрошує до співпраці

Напередодні Великодніх свят побачив світ перший номер газети «Давній Галич», заснований колективом однойменного Національного заповідника. Часопис виходитиме щокварталу, на 24-ох сторінках, у ньому публікуватимуться дослідження з історії нашого краю, висвітлюватимуться невідомі факти про нашу минувшину.

Генеральний директор Національного заповідника «Давній Галич» і шеф-редактор видання Володимир Костишин звернувся до читачів, особливо молоді, з пропозицією збирати матеріали, записувати спогади старожилів, щоб разом заповнювати прогалини в знаннях про наше стольне місто в різні періоди його існування, спільно розкривати невідомі досі таємниці. В першому номері часопису провідний науковий співробітник науково-освітнього відділу, кандидат історичних наук Андрій Стасюк зробив аналітичний огляд матеріалів за січень-березень 2018 р., розміщених на сайті заповідника. В номері також опубліковані статті заступника генерального директора Національного заповідника «Давній Галич» з питань культурної спадщини Володимира Дідуха, заступника генерального директора Національного заповідника «Давній Галич» з наукової роботи, кандидата історичних наук Семена Побуцького, завідувача науково-дослідного відділу заповідника Марії Костик та інших науковців.

Сподіваємось, що в газеті буде багато нових авторів, свіжих думок, креативних ідей. Адже Національний заповідник «Давній Галич» – це великий колектив, чимало молодих працівників, тепер наукові співробітники мають змогу публікувати свої дослідження в новому виданні. Знайдеться місце і для статей дописувачів з інших наукових закладів. Однозначно, кожна нова газета, нова книжка – це позитивне явище.

Любов Бойко

back to top