Оксана Кузів: «Коли пишу – пірнаю в інший світ»

22 травня в Національному заповіднику «Давній Галич» відбулася презентація нової книги О. Кузів «Ще мить». Послухати пані Оксану прийшли її шанувальники – працівники заповідника, вчителі, бібліотекарі та ін. Як сказала, відкриваючи захід, заступник генерального директора з менеджменту, економіки та фінансів Ірина Чернега, це чергова можливість доторкнутися до прекрасного – художнього слова, автор заражає усіх своєю аурою, своїм позитивом.

Оксана Кузів народилася в Бурштині і є частою гостею в Галичі. Вона – автор кількох книг прози і поетичної збірки «В закапелках душі». Зараз готує до видання ще одну збірку віршів. Багато подорожує, зустрічається з читачами, бере участь у форумах книговидавців. Пані Оксана щиро й емоційно розповідала про історію написання останнього твору, зачитувала найцікавіші уривки, а ще ділилася секретами власної творчої кухні. Свої романи пише дуже швидко, наприклад, останній написала за 17 днів, а твір «Таїнство» – за 9. Коли пише – поринає у зовсім інший світ. Іноді вночі не може спати, а вранці продовжує писати. Сюжети творів часто з'являються неочікувано, як от останнього роману – про дівчину з тяжким генетичним захворюванням. «Тут зовсім інша Кузів», – каже п. Оксана, наголошуючи, що і стиль, і тематика книги дуже відрізняються від попередніх. У романі «Ще мить» письменниця порушує проблеми, про які не прийнято говорити вголос. Найважливіші читачі – мама і чоловік, їх думку цінує найбільше.

Автор читала власні вірші – про жіночі почуття, спогади про дитинство, зачарованість красою природи, любов до всього живого на землі.

Шанувальники творчості п. Оксани – заступник директора Галицької гімназії Людмила Фрейнак, заступник Галицької школи №1 Любов Побуцька, директор Тустанської школи Віра Костишин, о. Іван Кузь – бажали письменниці творчого неспокою і натхнення, щоб вона ще не раз тішила читачів своїми творами.

Любов Бойко.

Галерея зображень

Експедиції

Експедиції

У 2000 р. була створена Комплексна науково-дослідна експедиція Заповідника.Науковим консультантом ек...

28 бер. 2011 Hits:8557

Архітектура

Галицький замок

Визначний історик, один з дослідників давнього Галича А. Петрушевич навіть вважав, що на Замковій го...

05 квіт. 2011 Hits:16275

Костел кармелітів

Під час війни 1655 р. костел та будівлі монастиря були зруйновані й запустіли. Фундатором відбудови ...

02 квіт. 2011 Hits:6967

Церква Різдва Христового

Нікому з дослідників ще не поталанило встановити дати побудови церкви, хоча наукові пошуки тривають ...

02 квіт. 2011 Hits:7336