Вшанування героїв України

23 травня, у День героїв, вулицями  м. Галича пройшла  пам’ятна хода, яка завершилась вічем біля каплиці жертв комуністичного терору. Біля місць вшанування відомих галичан хода зупинялась і  учні розповідали про наших героїв, зокрема курінного УПА Володимира Чав’яка – «Чорноти» та керівника окружної Служби Безпеки ОУН Олексія Юрчишина – «Хміля», який загинув разом із галичанкою Ніною Вівчаренко у колодіївському лісі на Тисмениччині.  Згадали галичани цього дня і прикарпатців - героїв Небесної сотні та вояків, уродженців Галицького району, які загинули в АТО.

Біля каплиці священики греко-католицької та православної церков відправили панахиду. Представники влади і діти поклали квіти і запалили свічі. Усе було урочисто і піднесено, адже на вічі було багато молоді і саме до них зверталися виступаючі, згадуючи про минулі часи і наших славних попередників: княжих воїв, козаків, січових стрільців, українських повстанців, воїнів АТО. Усі вони – наші герої, яких ми маємо пам’ятати і вшановувати завжди.

В урочистій ході взяли участь учні та вчителі галицьких шкіл та гімназії, представники влади і громадських організацій, співробітники Національного заповідника «Давній Галич».

 

Іван ДРАБЧУК

Галерея зображень

Експедиції

Експедиції

У 2000 р. була створена Комплексна науково-дослідна експедиція Заповідника.Науковим консультантом ек...

28 бер. 2011 Hits:8557

Архітектура

Галицький замок

Визначний історик, один з дослідників давнього Галича А. Петрушевич навіть вважав, що на Замковій го...

05 квіт. 2011 Hits:16275

Костел кармелітів

Під час війни 1655 р. костел та будівлі монастиря були зруйновані й запустіли. Фундатором відбудови ...

02 квіт. 2011 Hits:6967

Церква Різдва Христового

Нікому з дослідників ще не поталанило встановити дати побудови церкви, хоча наукові пошуки тривають ...

02 квіт. 2011 Hits:7336