Встановлено інформаційно – туристичний знак на пам’ятці архітектури національного значення

Галич відомий своїми пам’ятками архітектури. Кожен, хто цікавиться історією міста може отримати багато інформації про них з різноманітних джерел – починаючи з найпростішої екскурсії містом. Разом з тим, дуже важливо для індивідуальних шанувальників минулого отримати інформацію самостійно, без допомоги екскурсовода. Допоможуть в цьому елементарні засоби отримання знань, якими є інформаційно – туристичні таблиці.

Цього року місто отримало подарунок – Національним заповідником «Давній Галич» встановлено інформаційну таблицю поруч однієї з найвідоміших пам’яток національного значення – церкві Різдва Христового. Даний знак розташовано поблизу храму, з південної сторони – тепер мандрівник зможе самостійно отримати інформацію про цю пам’ятку. Важливо, що таблиця виконана з відповідного матеріалу, який не постраждає від негоди; довідкова інформація на таблиці є двомовною – українською та англійською мовами, відповідно до існуючих стандартів.

Це третій знак подібного типу встановлений у Галичі. Раніше було встановлено два знаки – поруч храму Св. Пантелеймона (ХII ст.) та Галицького замку.

Знаки встановлюються в рамках «Комплексної регіональної цільової програми розвитку туризму в Івано-Франківській області на 2016-2020 роки», яка розроблена департаментом міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації.  На жаль, в 2018 р. в рамках програми Галичу профінансовано виготовлення тільки одного такого знаку, разом з тим великим позитивом є те, що в найближчі два роки місто може отримати значну більшу кількість інформаторів.

Безсумнівно, що даний крок є ще одним поступом на шляху формування туристичної привабливості славного Галича.

А.Чемеринський

Експедиції

Експедиції

У 2000 р. була створена Комплексна науково-дослідна експедиція Заповідника.Науковим консультантом ек...

28 бер. 2011 Hits:8251

Архітектура

Галицький замок

Визначний історик, один з дослідників давнього Галича А. Петрушевич навіть вважав, що на Замковій го...

05 квіт. 2011 Hits:15718

Костел кармелітів

Під час війни 1655 р. костел та будівлі монастиря були зруйновані й запустіли. Фундатором відбудови ...

02 квіт. 2011 Hits:6823

Церква Різдва Христового

Нікому з дослідників ще не поталанило встановити дати побудови церкви, хоча наукові пошуки тривають ...

02 квіт. 2011 Hits:7156