З Україною в серці

Поетичний альбом до Дня Незалежності України

Напередодні Дня Незалежності України в Галицькій районній центральній бібліотеці відбувся поетичний альбом «З Україною в серці», в якому взяли участь т.в.о. директора Галицької ЦБС Т. Перекліта, бібліотечні працівники Г. Петраш, М. Венгрин, Б. Кривоніс, Н. Сєдова, О. Мединська, а також співробітники Національного заповідника «Давній Галич» Л. Бойко, М. Костик.

Як зазначила Галина Петраш, муза не мовчить і в час воєнних дій, тому багато творів сучасних поетів присвячено темі війни на сході України. Зокрема, й вірші С. Бондаренка, які прочитала п. Галина. В читальній залі лунали також вірші Л. Костенко, С. Пушика, І. Драбчука, Л. Бойко, В. Матвієнка, Г. Чубая, Р. Юзви та інших авторів у виконанні учасників поетичних читань. Теми віршованих творів – любов до України, захоплення її славною історією і звитяжними синами, події на Майдані і трагічні сторінки сьогодення.

Дух свободи і непокори ніколи не покидав українців. Як і жадоба до завоювання нашої землі не полишала в різні періоди історії жорстоких завойовників. Наш народ постійно обороняв свій край від захланних чужинців, які лізли з усіх усюд. Наша історія сповнена трагізму і жертовності. Проте Бог завжди оберігав Україну, тому, як сказав поет, буде жити Україна, доки живуть люди. А інший автор, наш земляк Іван Драбчук, додав:

«Найперше треба цінувать своє

І з Господом Вкраїну будувати».

Любов Бойко.

Експедиції

Експедиції

У 2000 р. була створена Комплексна науково-дослідна експедиція Заповідника.Науковим консультантом ек...

28 бер. 2011 Hits:9362

Архітектура

Галицький замок

Визначний історик, один з дослідників давнього Галича А. Петрушевич навіть вважав, що на Замковій го...

05 квіт. 2011 Hits:17723

Костел кармелітів

Під час війни 1655 р. костел та будівлі монастиря були зруйновані й запустіли. Фундатором відбудови ...

02 квіт. 2011 Hits:7316

Церква Різдва Христового

Нікому з дослідників ще не поталанило встановити дати побудови церкви, хоча наукові пошуки тривають ...

02 квіт. 2011 Hits:7896