«З берегів мого серця»

Під такою назвою 4 жовтня 2018 р. відбулася презентація однойменної збірки поетеси, завідувача інформаційно-видавничого відділу Національного заповідника «Давній Галич» Любові Бойко в читальному залі Галицької районної бібліотеки.

На презентації були присутні бібліотечні працівники Галицького району, вчителі, учні Галицької гімназії, співробітники Національного заповідника «Давній Галич» і ті, хто цінує поетичне слово.

Розпочала захід бібліотекар краєзнавчого відділу Богдана Кривоніс, яка розповіла про творчий доробок авторки і значення поезії в житті людини. Любов Бойко вірші пише з дитинства. Вона є автором поетичної збірки «Пелюстки», книг прози «З мережі часу», «Життя прекрасне», збірника статей «Галицький часопис», упорядником і співавтором літературно-мистецьких альманахів «Нащадки Митуси», «Муза не мовчить», літературним редактором понад сотні видань, у т. ч. збірників наукових матеріалів. Член Національної спілки журна¬лістів України, публікува¬лася в місце¬вих та регіональних часописах та журналах. Голова Гал謬¬цького літера¬турно-мисте¬цького об'єднання «Нащадки Митуси».

Автор книги «З берегів мого серця» розповіла присутнім про роботу над збіркою, про те, як приходить натхнення і народжуються поетичні рядки. «Я ціную вірші, бо в них виливається душа людини, часто думки  пробуджують нашу совість» – цей вислів поетеси характеризує її як чесну й сумлінну людину, для якої проблеми сучасного життя не є чужими, а вага слова – великою.

Керівник літературної студії Ніна Сегін та її вихованці з Галицької гімназії читали вірші зі збірки «З берегів мого серця». Поезія музикою розливалася у читальному залі, зачіпаючи струни кожної душі.

З добрими словами про автора книги, її творчість виступили колишній директор Галицької середньої школи М. Зіньковський, журналіст і фотомитець М. Грінер, колеги М. Сохан та М. Костик. Вони побажали Любові Ярославівні творчої наснаги і нових творів. До речі, книги Л. Бойко, серед інших видань, незабаром поповнять фонд славістики Баварської державної бібліотеки (Німеччина), однієї з найбільших у Європі.

Марія Костик.

Галерея зображень

Експедиції

Експедиції

У 2000 р. була створена Комплексна науково-дослідна експедиція Заповідника.Науковим консультантом ек...

28 бер. 2011 Hits:9587

Архітектура

Галицький замок

Визначний історик, один з дослідників давнього Галича А. Петрушевич навіть вважав, що на Замковій го...

05 квіт. 2011 Hits:18034

Костел кармелітів

Під час війни 1655 р. костел та будівлі монастиря були зруйновані й запустіли. Фундатором відбудови ...

02 квіт. 2011 Hits:7417

Церква Різдва Христового

Нікому з дослідників ще не поталанило встановити дати побудови церкви, хоча наукові пошуки тривають ...

02 квіт. 2011 Hits:8096