У березні читають всі

20 березня, в День читання, у Галицькому ліцеї імені Ярослава Осмомисла відбулась акція «Березень. Читають всі!» Як зазначила ініціатор проведення заходу в цьому навчальному закладі, заступник директора Галицької районної бібліотеки по роботі з дітьми Тетяна Миколаївна Гусак, акція проводиться з метою популяризації і підтримки читання серед дітей та залучення до бібліотеки нових користувачів. До акції долучились педагоги та учні ліцею, галичани, для яких читання стало головним у виборі професії.

Ідея проведення Дня читання зародилась у працівників Львівської обласної бібліотеки для дітей. Її підтримали бібліотекарі інших областей, зокрема й Івано-Франківської. 20 березня о 12 годині в усіх бібліотеках, котрі підтримують акцію, дітям читають вголос одну й ту саму книгу. Читцями можуть бути не лише бібліотекарі, але й люди різних професій. Цього року для голосного читання було обрано збірку казок Івана Франка «Коли ще звірі говорили». Власне, минуло 120 років з дня виходу збірки, вперше книга побачила світ у 1899 р.

Школярі молодших класів із задоволенням послухали казки Івана Франка у виконанні старшокласників Валентини Єфтимовської та Віталія Васильчука, а також заступника міського голови Галича Володимира Тарасовича Чуйка і літератора, журналіста, завідувача інформаційно-видавничого відділу Національного заповідника «Давній Галич» Любові Ярославівни Бойко.

Тетяна Миколаївна Гусак подякувала усім, хто підтримав акцію, запросила дітей частіше відвідувати бібліотеку, адже там ще стільки непрочитаних цікавих книг!

Любов Бойко.

Експедиції

Експедиції

У 2000 р. була створена Комплексна науково-дослідна експедиція Заповідника.Науковим консультантом ек...

28 бер. 2011 Hits:9079

Архітектура

Галицький замок

Визначний історик, один з дослідників давнього Галича А. Петрушевич навіть вважав, що на Замковій го...

05 квіт. 2011 Hits:17219

Костел кармелітів

Під час війни 1655 р. костел та будівлі монастиря були зруйновані й запустіли. Фундатором відбудови ...

02 квіт. 2011 Hits:7200

Церква Різдва Христового

Нікому з дослідників ще не поталанило встановити дати побудови церкви, хоча наукові пошуки тривають ...

02 квіт. 2011 Hits:7704