У 2015 році закінчила Інститут історії, політології та міжнародних відносин Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.
У Національному заповіднику «Давній Галич» працює з серпня 2015 року на посаді екскурсовода І-ї категорії відділу «Музей караїмської історії та культури».

Працює музейним доглядачем відділу "Музей караїмської історії та культури" з 6 січня 2005 року. Слідкує за збереженням музейних експонатів, веде облік експонатів та стежить за чистотою закріплених за нею об'єктів. Спостерігає за тим, щоб відвідувачі не порушували правил поведінки на території музею.

У 2012 році завершила навчання в Івано-Франківському університеті права імені Короля Данила Галицького, на факультеті "Філософія та релігієзнавство".
У Національному заповіднику "Давній Галич" працює з 1995 року на посаді екскурсовода відділу "Музей історії Галича".

У 2014 році завершила навчання в Івано-Франківському університеті права імені Короля Данила Галицького, на юридичному факультеті.
У Національному заповіднику "Давній Галич" працює з 2012 року на посаді музейного доглядача відділу "Музей історії Галича".

У Національному заповіднику "Давній Галич" працює з 1997 року на посаді доглядача Музею народної архітектури і побуту Прикарпаття.
З 1998 по 1999 роки – доглядач відділу фондів.
З 2000 року – музейний доглядач відділу "Музей історії Галича".

Закінчив історичний факультет Івано-Франківського педаго¬гічного інституту ім. В. Стефаника (1991 р.) та філологічний факультет Прикарпатського національного університету (1997 р.). 
У Національному заповіднику "Давній Галич" працює з 2000 року на посадах наукового співробітника історичного відділу, провідного редактора інформаційно-видавничого відділу.
Автор численних публікацій у місцевій та регіональній періодиці на краєзнавчу та історичну тематику. Підготував до друку кілька десятків видань, у тому числі власних: поетичних збірок, книг про минуле нашого краю, зокрема "Непізнана минувшина", "Духова криниця", "Чудотворні ікони Прикарпаття", "Пристань віків", "Постаті галицької історії", "Іван Мирон – міністр ЗУНР" (у співавторстві з М. Скаврінком), "Галич запрошує" (у співавторстві з В. Дідухом), "Чужинці у долі України" та інших.
Лауреат Всеукраїнського конкурсу "На краще висвітлення засобами масової інформації історії Галича: його минулого і сьогодення" імені Памви Беринди, премії ім. Р. Федоріва та премії ім. М. Підгірянки.
Нагороджений Грамотою Міністерства культури і мистецтв України.

У 2012 р. закінчила філософський факультет Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. 
Працювала у відділі освіти Галицької районної державної адміністрації, на кафедрі терапії та сімейної медицини Івано-Франківського національного медичного університету, в Бурштинському торговельно-економічному коледжі.
З вересня 2014 р. працює на посаді провідного редактора інформаційно-видавничого відділу Національного заповідника "Давній Галич".

У 1973 р. закінчив Вище художнє професійне училище № 3 м. Івано-Франківська за спеціальністю "Столяр по виготовленню художніх меблів". У1979 р. в Коломийському технікумі механічної обробки дерева здобув спеціальність "Технік-технолог".
З 2006 по 2014 рр. працює в Національному заповіднику "Давній Галич" столяром-реставратором по дереву. Брав участь в онов¬ленні експозицій та оформленні експозиційних залів у Музеї історії давнього Галича та Музеї караїмської історії та культури. Учасник семінарів-практикумів "Організація консерваційно-рестав¬раційної роботи в музейних закладах України" (2010 р., м. Харків), "Організація та робота Державної комісії з реставрації художників-реставраторів України" (2012 р., м. Львів).
Нагороджений Грамотою Міністерства культури і туризму за плідну працю в галузі реставрації побутових предметів із дерева.

 

Тел.: +38 /03431/2-26-60.

З 1996 року працює на посаді молодшого наукового співробітника Музею історії "Давній Галич" Національного заповідника "Давній Галич".

У 2001 р. закінчила філософський факультет Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника за спеціальністю "Релігієзнавство".

У 2008 р. переведена в історичний відділ Національного заповідника "Давній Галич" на посаду молодшого наукового співробітника.

З 2010 р. працювала молодшим науковим співробітником науково-освітнього відділу, з 2012 р. - музейний доглядач Музею "Давній Галич".

Досліджує тему "Монастирські посадські церкви Галицько-Волинської Русі ХІ - ХІІІ ст." Бере участь у Міжнародних наукових конференціях, друкується в періодичній пресі і наукових виданнях.

Тел.: + 38 /03431/ 3-15-16.

У 1993 р. закінчив Івано-Франківський інститут нафти і газу. Працював інженером, головним інженером заводу "Кулон" АТ "Родон".
У Національному заповіднику "Давній Галич" – з моменту його створенння. Працював у редакції регіональної газети "Дністрова Хвиля", яка виходила в Галичі з 1996 по 2003 рік. Як технічний редактор підготував до друку кілька десятків книг, які вийшли під грифом Національного заповідника "Давній Галич".
Лауреат Всеукраїнського конкурсу "На краще висвітлення засобами масової інформації історії Галича: його минулого і сьогодення" імені Памви Беринди.
Нагороджений Грамотою Міністерства культури і мистецтв України.

Тел.: + 38 /03431/ 2-21-17.

Сторінка 1 з 2

Експедиції

Експедиції

У 2000 р. була створена Комплексна науково-дослідна експедиція Заповідника.Науковим консультантом ек...

28 бер. 2011 Hits:6558

Архітектура

Галицький замок

Визначний історик, один з дослідників давнього Галича А. Петрушевич навіть вважав, що на Замковій го...

05 квіт. 2011 Hits:12955

Костел кармелітів

Під час війни 1655 р. костел та будівлі монастиря були зруйновані й запустіли. Фундатором відбудови ...

02 квіт. 2011 Hits:5746

Церква Різдва Христового

Нікому з дослідників ще не поталанило встановити дати побудови церкви, хоча наукові пошуки тривають ...

02 квіт. 2011 Hits:5716