У 2009 р. закінчила Івано-Франківський інститут менеджменту Тернопільського національного економічного університету за спеціальністю "Фінанси".

З вересня 2007 р. працювала на посаді друкарки, з травня 2010 р. - інженер І категорії інженерно-виробничого відділу.

З квітня 2016 р. працює на посаді інженера з охорони праці інженерно-виробничого відділу, з 2019 р. - інженер з охорони праці інженерно-технічного сектору.

У 2001 р. закінчила Бурштинський енергетичний коледж за спеціальністю "Економіка підприємства" і здобула кваліфікацію економіста.

Повну вищу освіту здобула у Тернопільській академії народного господарства за спеціальністю "Міжнародна економіка".

В Національному заповіднику "Давній Галич" працює з квітня 2003 р. на посадах: інженер І категорії інженерно-виробничого відділу, інженер з охорони праці.

З квітня 2016 року працює на посаді економіста І категорії бухгалтерської служби, з 2019 р. - економіст І категорії фінансово-економічного сектору.

У 2014 р. закінчила Державний вищий навчальний заклад "Прикарпатський Національний університет ім. В.Стефаника" за спеціальністю "Фінанси та кредит".

На посаді бухгалтера І категорії бухгалтерської служби Національного заповідника "Давній Галич" працює з жовтня 2016 р. З 2019 р. - бухгалтер І категорії фінансово-економічного сектору.

У 2011 р. закінчив Приватний вищий навчальний заклад Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького за спеціальністю "Містобудування".

З червня 2016 р. працює на посаді старшого лаборанта художньо-реставраційного відділу, з 2019 р. - художньо-реставраційного сектору Національного заповідника "Давній Галич".

У 2013 р. закінчила Державний вищий навчальний заклад "Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника" за спеціальністю "Декоративно-прикладне мистецтво".

З жовтня 2007 р. молодший науковий співробітник історичного відділу, з квітня 2008 р. - молодший науковий співробітник відділу "Музей караїмської історії та культури"+.

З червня 2012 р. працює на посаді реставратора художньо-реставраційного відділу, з 2019 р. - художньо-реставраційного сектору Національного заповідника "Давній Галич".

У 2015 році закінчила Інститут історії, політології та міжнародних відносин Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.
У Національному заповіднику «Давній Галич» працює з серпня 2015 року на посаді екскурсовода І-ї категорії відділу «Музей караїмської історії та культури».

Працює музейним доглядачем відділу "Музей караїмської історії та культури" з 6 січня 2005 року. Слідкує за збереженням музейних експонатів, веде облік експонатів та стежить за чистотою закріплених за нею об'єктів. Спостерігає за тим, щоб відвідувачі не порушували правил поведінки на території музею.

У 2014 році закінчив Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника за спеціальністю "Туризмознавство".
У Національному заповіднику "Давній Галич" працює з червня 2015 року на посаді екскурсовода відділу "Музей історії Галича".

З 2019 р. екскурсовод відділу "Музей караїмської історії та культури".

У Національному заповіднику "Давній Галич" працює з 1997 року на посаді доглядача Музею народної архітектури і побуту Прикарпаття.
З 1998 по 1999 роки – доглядач відділу фондів.
З 2000 року – музейний доглядач відділу "Музей історії Галича".

Закінчив історичний факультет Івано-Франківського педагогічного інституту ім. В. Стефаника (1991 р.) та філологічний факультет Прикарпатського національного університету (1997 р.). 
У Національному заповіднику "Давній Галич" працює з 2000 року на посадах наукового співробітника історичного відділу, провідного редактора інформаційно-видавничого відділу. З 2019 р. провідний редактор інформаційно-видавничого сектору.
Автор численних публікацій у місцевій та регіональній періодиці на краєзнавчу та історичну тематику. Підготував до друку кілька десятків видань, у тому числі власних: поетичних збірок, книг про минуле нашого краю, зокрема "Непізнана минувшина", "Духова криниця", "Чудотворні ікони Прикарпаття", "Пристань віків", "Постаті галицької історії", "Іван Мирон – міністр ЗУНР" (у співавторстві з М. Скаврінком), "Галич запрошує" (у співавторстві з В. Дідухом), "Чужинці у долі України" та інших.
Лауреат Всеукраїнського конкурсу "На краще висвітлення засобами масової інформації історії Галича: його минулого і сьогодення" імені Памви Беринди, премії ім. Р. Федоріва та премії ім. М. Підгірянки.
Нагороджений Грамотою Міністерства культури і мистецтв України.

Сторінка 1 з 2

Експедиції

Експедиції

У 2000 р. була створена Комплексна науково-дослідна експедиція Заповідника.Науковим консультантом ек...

28 бер. 2011 Hits:11578

Архітектура

Галицький замок

Визначний історик, один з дослідників давнього Галича А. Петрушевич навіть вважав, що на Замковій го...

05 квіт. 2011 Hits:21074

Костел кармелітів

Під час війни 1655 р. костел та будівлі монастиря були зруйновані й запустіли. Фундатором відбудови ...

02 квіт. 2011 Hits:8555

Церква Різдва Христового

Нікому з дослідників ще не поталанило встановити дати побудови церкви, хоча наукові пошуки тривають ...

02 квіт. 2011 Hits:9259