Впродовж 2011 – 2017 рр. навчався на інституті історії, політології і міжнародних відносин в Прикарпатському університеті імені Василя Стефаника (м. Івано-Франківськ, Україна).

Отримав ступінь магістра історії з відзнакою. Захистив магістерську під назвою «Діяльність езотеричних товариств в країнах Європи в останній чверті ХІХ – на початку ХХ ст.».

Після закінчення університету поступив в аспірантуру на кафедру всесвітньої історії Інституту історії та політології ПНУ ім. Василя Стефаника. Тема дисертації присвячена чоловічим чернечим орденам в львівській aрхідієцезії латинського обряду в 1867–1914 рр. Науковий керівник д-р Олег Жерноклєв, проф. ПНУ.

Впродовж 2020 - 2021 рр. був стипендіатом «Programu Rządu RP dla Młodych Naukowców», проходив стажування в Яґеллонському університеті. У червні 2021 року захистив проект на тему «Діяльність Товариства Ісуса у Львівській архідієцезії (1852–1914)». Робота написана під керівництвом д-ра Томаша Пудлоцького, проф. Яґеллонського університету.

Наукові зацікавлення: католицька церква, культурологія, філософія, богослов’я.


Закінчиву 1989 р.Косівський технікум народних художніх промислів ім. В. Касіяна за спеціальністю «художня кераміка» та Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника за спеціальністю «історія» у 2000 р.    В Національному заповіднику «Давній Галич» працює з 1995 р.  На протязі цього часу обіймав посади  наукового співробітника у різних структурних підрозділах Заповідника: музей історії Давнього Галича, сектор археології відділу охорони культурної спадщини, археологічний відділ, науково-дослідний відділ. З 1995 р. учасник спільних (Інститут археології НАН України, Івано-Франківський краєзнавчий музей, Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника, Республіка Польща) археологічних експедицій на території Національного заповідника «Давній Галич». З 2004 р. керівник окремого археологічного загону Комплексної науково-дослідницької експедиціїНаціонального заповідника «Давній Галич».

Займається археологічними дослідженнямикняжого та пізньосередньовічного Галича. Працює над темою церковної археологіїтаісторії Галича ХІІ – ХVІІст. Автор багатьох наукових статей.

У 2015 р. закінчив факультет архітектури та будівництва Івано-Франківського університету права ім. Короля Данила Галицького. У Національному заповіднику «Давній Галич» працює з 2015 р. на посаді молодшого наукового співробітника відділу охорони культурної спадщини.

Сфера наукових досліджень – архітектурно-сакральна спадщина латинського обряду Галича та його околиць серед. XIV – кін. ХХ ст.

З 2017 р. учасник роботи експедиційного загону «Галицькі некрополі». Автор наукових доповідей та учасник багатьох Міжнародних науково-практичних конференцій.

 

У 2009 році закінчила Івано-Франківський педагогічний інститут Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, факультет географії і туризму. В Національному заповіднику "Давній Галич" працює з 2003 року на посадах екскурсовода, музейного доглядача відділу "Музей історії Галича", з 2012 року – молодший науковий співробітник, з 2019 р. - старший науковий співробітник даного відділу.
Працювала над темою " Галицька Чудотворна ікона Матері Божої з Крилоса", вийшла друком книга з однойменною назвою. Опублікувала кілька науково-популярних статей. На даний час працює над темою "Історико-географічні особливості та історична топографія Давнього Галича".
Співавтор довідника "Галицькі скарби підземного архіву" та буклета "Музей історії Галича".

У 2006 р. закінчила  Західноукраїнський економіко-правничий університет.

З лютого 2022 р. працювала провідним редактором інформаційно-видавничого сектору Національного заповідника "Давній Галич".

З липня 2022 р. - молодший науковий співробітник відділу "Музей історії Галича". Займається вивченням та популяризацією пам'яток історії та культури княжого Галича.

З квітня 2023 р. - молодший науковий співробітник науково-освітнього відділу.

У 2010 р. закінчила факультет архітектури туристичних комплексів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.
У Національному заповіднику "Давній Галич" працює з травня 2012 р.

З січня 2014 р. – молодший науковий співробітник науково-освітнього відділу. Займається вивченням та популяризацією пам'яток історії та культури княжого Галича. Бере участь у міжнародних наукових конференціях, в організації екскурсійної та лекційної роботи заповідника. Працює над науковою темою "Методика підготовки та проведення екскурсій іноземною мовою".

Впродовж 2011-2017 рр. навчався на історичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка, де здобув ступінь магістра історії. Спеціалізувався на кафедрах історичного краєзнавства (І-ІV курс), давньої історії України та архівознавства (V-VI курс).

Наукові зацікавлення: історія Галицького та Галицько-Волинського князівства, епіграфічна спадщина давнього Галича, сакральна архітектура княжої доби, локальна історія.

2016-2018 рр. – молодший науковий співробітник відділу пам’яткознавства, Українського регіонального спеціалізованого науково-реставраційного інституту «Укрзахідпроєктреставрація» (м. Львів).

З 1.06. 2018 р. по 12. 02.2021 р. працював в Українському державному інституті культурної спадщини. В період 01.06.2018–19.05.2019 рр. виконував обов’язки провідного архітектора архітектурно-реставраційної майстерні. Пізніше (20.05.2019 р.) був переведений на посаду старшого наукового співробітника відділу збереження і популяризації культурної спадщини західного регіону. У посадові обов’язки входило: дослідження історичних населених місць, написання історичних довідок, формування облікової документації, пошук іконографічних матеріалів, дослідження та паспортизація пам’яток історії, архітектури та містобудування.

7-18 жовтня 2019 року брав участь в першому етапі ХХV курсу Міжнародної літньої школи «Несвізька академія». Тема курсу: «Охорона та розвиток історичних палацових та садибних комплексів» (м. Мінськ, Республіка Білорусь).

У 1998 р. закінчила Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника, філологічний факультет.
З 2012 р. працює молодшим науковим співробітником науково-освітнього відділу.
Досліджує наукову проблему на тему: "Слово о полку Ігоревім" у поетичному контексті".

 

Закінчив історичний факультет Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника у 2002 році.

У Національному заповіднику "Давній Галич" працює з 1999 р. на посадах наглядача Музею народної архітектури і побуту Прикарпаття, молодшого наукового співробітника Музею караїмської історії та культури. З 2006 р. - молодший науковий співробітник відділу фондів.

З 2015  року - молодший науковий співробітник відділу археології.

З 2019 року молодший науковий співробітник сектору фондів.

Працює над темою "Хороси - панікадила княжого Галича".

У 2009 році нагороджений Почесною грамотою Міністерства культури і туризму України.

 

 

У 1991 році закінчив історичний факультет Івано-Франківського педагогічного інституту ім. В. Стефаника.

У Національному заповіднику "Давній Галич" працює з 2008 року на посадах молодшого наукового співробітника історичного відділу, Музею історії "Давній Галич", з 2011 р. - науковий співробітник відділу археології.

З 2019 р. - науковий співробітник відділу археології та відтворення історичних ландшафтів.

Працював над темою "Дитинці княжого Галича", опублікував ряд наукових та науково-популярних статей.

На даний час працює над темою "Ремесла княжого Галича".

 

Сторінка 1 з 2

Експедиції

Експедиції

У 2000 р. в Національному заповіднику «Давній Галич» була створена Комплексна науково-дослідна експе...

28 бер. 2011 Hits:13637

Архітектура

Галицький замок

Визначний історик, один з дослідників давнього Галича А. Петрушевич навіть вважав, що на Замковій го...

05 квіт. 2011 Hits:23411

Костел кармелітів

Під час війни 1655 р. костел та будівлі монастиря були зруйновані й запустіли. Фундатором відбудови ...

02 квіт. 2011 Hits:9367

Церква Різдва Христового

Нікому з дослідників ще не поталанило встановити дати побудови церкви, хоча наукові пошуки тривають ...

02 квіт. 2011 Hits:10640