Закінчиву 1989 р.Косівський технікум народних художніх промислів ім. В. Касіяна за спеціальністю «художня кераміка» та Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника за спеціальністю «історія» у 2000 р.    В Національному заповіднику «Давній Галич» працює з 1995 р.  На протязі цього часу обіймав посади  наукового співробітника у різних структурних підрозділах Заповідника: музей історії Давнього Галича, сектор археології відділу охорони культурної спадщини, археологічний відділ, науково-дослідний відділ. З 1995 р. учасник спільних (Інститут археології НАН України, Івано-Франківський краєзнавчий музей, Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника, Республіка Польща) археологічних експедицій на території Національного заповідника «Давній Галич». З 2004 р. керівник окремого археологічного загону Комплексної науково-дослідницької експедиціїНаціонального заповідника «Давній Галич».

Займається археологічними дослідженнямикняжого та пізньосередньовічного Галича. Працює над темою церковної археологіїтаісторії Галича ХІІ – ХVІІст. Автор багатьох наукових статей.

У 2007 році закінчила Інститут менеджменту та економіки "Галицька академія".
З 2007 року працює музейним доглядачем  відділу "Музей етнографії".
З 2015 р. - молодший науковий співробітник відділу фондів.

З 2019 р. - молодший науковий співробітник сектору фондів.

У 2015 р. закінчив факультет архітектури та будівництва Івано-Франківського університету права ім. Короля Данила Галицького. У Національному заповіднику «Давній Галич» працює з 2015 р. на посаді молодшого наукового співробітника відділу охорони культурної спадщини.

Сфера наукових досліджень – архітектурно-сакральна спадщина латинського обряду Галича та його околиць серед. XIV – кін. ХХ ст.

З 2017 р. учасник роботи експедиційного загону «Галицькі некрополі». Автор наукових доповідей та учасник багатьох Міжнародних науково-практичних конференцій.

 

У 2009 році закінчила Івано-Франківський педагогічний інститут Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, факультет географії і туризму. В Національному заповіднику "Давній Галич" працює з 2003 року на посадах екскурсовода, музейного доглядача відділу "Музей історії Галича", з 2012 року – молодший науковий співробітник, з 2019 р. - старший науковий співробітник даного відділу.
Працювала над темою " Галицька Чудотворна ікона Матері Божої з Крилоса", вийшла друком книга з однойменною назвою. Опублікувала кілька науково-популярних статей. На даний час працює над темою "Історико-географічні особливості та історична топографія Давнього Галича".
Співавтор довідника "Галицькі скарби підземного архіву" та буклета "Музей історії Галича".

У 2012 році закінчила Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького, факультет філософії та релігієзнавства. У Національному заповіднику "Давній Галич" працює з 1995 року на посаді молодшого наукового співробітника відділу "Музей історії Галича".
Працювала над темами: "Жертви сталінських репресій села Крилос", "Історія села Крилос XVIII–XIX століття", "Митці XIX–XX століття – творці Галицько-Волинського літопису", опублікувала ряд наукових та науково-популярних статей. На даний час працює над темою "Церковне малярство у творчості Антіна Манастирського та співпраця з Греко-Католицькою Церквою".
Співавтор довідника "Галицькі скарби підземного архіву" та буклета "Музей історії Галича".

У 2010 р. закінчила факультет архітектури туристичних комплексів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.
У Національному заповіднику "Давній Галич" працює з травня 2012 р.

З січня 2014 р. – молодший науковий співробітник науково-освітнього відділу. Займається вивченням та популяризацією пам'яток історії та культури княжого Галича. Бере участь у міжнародних наукових конференціях, в організації екскурсійної та лекційної роботи заповідника. Працює над науковою темою "Методика підготовки та проведення екскурсій іноземною мовою".

У 2012 р. закінчила філософський факультет Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. 
Працювала у відділі освіти Галицької районної державної адміністрації, на кафедрі терапії та сімейної медицини Івано-Франківського національного медичного університету, в Бурштинському торговельно-економічному коледжі.
З вересня 2014 р. працювала на посаді провідного редактора інформаційно-видавничого відділу Національного заповідника "Давній Галич",  з червня 2016 р. - молодший науковий співробітник науково-дослідного відділу.

З лютого 2017 р. працює на посаді молодшого наукового співробітника науково-дослідного відділу.

У 1998 р. закінчила Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника, філологічний факультет.
З 2012 р. працює молодшим науковим співробітником науково-освітнього відділу.
Досліджує наукову проблему на тему: "Слово о полку Ігоревім" у поетичному контексті".

Тел.: (03431)23-014.

У 2006 р. закінчив філософсько-теологічний факультет Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича. Працював у школах Галицького району, службі у справах дітей Галицької РДА. З 2011 року – в Національному заповіднику "Давній Галич". Обіймає посаду молодшого наукового співробітника Музею народної архітектури і побуту Прикарпаття . 
Досліджує теми "Релігія та релігійність на Опіллі", "Етнічний склад населення Опілля кін. ХІХ – поч. ХХ ст." Автор наукових доповідей та учасник багатьох міжнародних наукових конференцій.

Тел.: +38 (03431)3-12-42.

 

Закінчив історичний факультет Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника у 2002 році.

У Національному заповіднику "Давній Галич" працює з 1999 р. на посадах наглядача Музею народної архітектури і побуту Прикарпаття, молодшого наукового співробітника Музею караїмської історії та культури. З 2006 р. - молодший науковий співробітник відділу фондів.

З 2015  року - молодший науковий співробітник відділу археології.

З 2019 року молодший науковий співробітник сектору фондів.

Працює над темою "Хороси - панікадила княжого Галича".

У 2009 році нагороджений Почесною грамотою Міністерства культури і туризму України.

Тел.: +38 /03431/2-31-81.

Сторінка 1 з 3

Експедиції

Експедиції

У 2000 р. була створена Комплексна науково-дослідна експедиція Заповідника.Науковим консультантом ек...

28 бер. 2011 Hits:11819

Архітектура

Галицький замок

Визначний історик, один з дослідників давнього Галича А. Петрушевич навіть вважав, що на Замковій го...

05 квіт. 2011 Hits:21370

Костел кармелітів

Під час війни 1655 р. костел та будівлі монастиря були зруйновані й запустіли. Фундатором відбудови ...

02 квіт. 2011 Hits:8678

Церква Різдва Христового

Нікому з дослідників ще не поталанило встановити дати побудови церкви, хоча наукові пошуки тривають ...

02 квіт. 2011 Hits:9375